Mężczyzna, który kierował peugeotem, miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.
W środę około godz. 21, dyżurny sanockiej Policji otrzymał zgłoszenie o niebezpiecznej jeździe peugeota, który przez miejscowość Bykowce zmierzał w kierunku Sanoka. Zgłaszający podejrzewał, że kierujący tym pojazdem może być nietrzeźwy. Na miejsce skierowano policjantów, którzy podczas patrolowania drogi, zauważyli wskazany przez zgłaszającego pojazd.

Funkcjonariusze przy użyciu sygnałów zatrzymali peugeota do kontroli. Kierującym okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie niemal 4 promile alkoholu. Ponadto 36-latek posiadał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień. Wkrótce za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.