Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 17-latki, o której zaginięciu sanocką Policję powiadomiła zaniepokojona rodzina.
Wczoraj po południu (28 grudnia), sanocka Policja otrzymała telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu 17-letniej mieszkanki powiatu sanockiego. Z ustaleń wynikało, że dziewczyna nie ma przy sobie telefonu komórkowego. Natychmiast po otrzymaniu informacji rozpoczęto działania poszukiwawcze. Początkowo ustalenia wskazywały, że nastolatka może przebywać na terenie Sanoka. Policjanci sprawdzili adresy i miejsca, w których mogła znajdować się zaginiona.

Sprawdzili między innymi ulice, dworzec, przystanki, parkingi, lokale handlowe i gastronomiczne. Przeglądnięto także zapisy monitoringu. Dalsze ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że dziewczyna opuściła teren województwa podkarpackiego.

W trakcie prowadzonych czynności dyżurny sanockiej komendy utrzymywał kontakt z rodziną zaginionej. Dzięki uzyskanym informacjom ustalono, że 17-latka znajduje się na terenie powiatu biłgorajskiego. Funkcjonariusz nawiązał współpracę z jednostką policji w Biłgoraju. Podjęte działania doprowadziły do szybkiego odnalezienia nastolatki. Dziewczyna została przekazana pod opiekę rodzinie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.