Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 17-latki, o której zaginięciu sanocką Policję powiadomiła zaniepokojona rodzina.
Wczoraj po południu (28 grudnia), sanocka Policja otrzymała telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu 17-letniej mieszkanki powiatu sanockiego. Z ustaleń wynikało, że dziewczyna nie ma przy sobie telefonu komórkowego. Natychmiast po otrzymaniu informacji rozpoczęto działania poszukiwawcze. Początkowo ustalenia wskazywały, że nastolatka może przebywać na terenie Sanoka. Policjanci sprawdzili adresy i miejsca, w których mogła znajdować się zaginiona.

Sprawdzili między innymi ulice, dworzec, przystanki, parkingi, lokale handlowe i gastronomiczne. Przeglądnięto także zapisy monitoringu. Dalsze ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że dziewczyna opuściła teren województwa podkarpackiego.

W trakcie prowadzonych czynności dyżurny sanockiej komendy utrzymywał kontakt z rodziną zaginionej. Dzięki uzyskanym informacjom ustalono, że 17-latka znajduje się na terenie powiatu biłgorajskiego. Funkcjonariusz nawiązał współpracę z jednostką policji w Biłgoraju. Podjęte działania doprowadziły do szybkiego odnalezienia nastolatki. Dziewczyna została przekazana pod opiekę rodzinie.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter