Codziennie podkarpaccy policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy z całego kraju, realizują zadania związane z ochroną polskiej granicy.
Funkcjonariusze z Podkarpacia od kilkunastu miesięcy, codziennie realizują zadania związane z ochroną polskiej granicy na terenie województwa. W tych działaniach wspierani są przez funkcjonariuszy z całego kraju.

spotkanie policjantów w Boguchwale

Z policjantami z Oddziałów Prewencji Policji w Katowicach, Częstochowie, Płocku i Radomiu, którzy tegorocznego Sylwestra i Nowy Rok spędzili na służbie na terenie województwa podkarpackiego, spotkali się w podrzeszowskiej Boguchwale, nadinsp. Roman Kuster Zastępca Komendanta Głównego Policji, mł. insp. Jacek Juwa Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie oraz kierownictwo Zarządu CBŚP w Rzeszowie.

Zastępca Komendanta Głównego Policji przekazał funkcjonariuszom słowa wsparcia, ale też podziękowania za ich trud i poświęcenie. Wyraził wdzięczność za ich oddanie służbie. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie złożył wszystkim noworoczne życzenia, pomyślności, zdrowia, spokojnej służby i bezpiecznego powrotu do domu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.