Policjanci z jarosławskiej komendy interweniowali w Jarosławiu, w którym pięć osób, w tym dójka dzieci, podtruło się tlenkiem węgla. Wszyscy trafili do szpitala.
W sobotę (7 stycznia) około godz. 19.30, dyżurny jarosławskiej jednostki został powiadomiony o podtruciu tlenkiem węgla osób przebywających w mieszkaniu przy ul. Słowackiego w Jarosławiu. Policjanci na miejscu zdarzenia zastali straż pożarną oraz karetki pogotowia. Z mieszkania strażacy wyprowadzi pięć osób, które przytomne zostały przewiezione do placówek medycznych. Strażacy podczas sprawdzania mieszkania wykazali przekroczony poziom stężenia tlenku węgla.

Jak ustalili policjanci, 25-letnia mieszkanka Jarosławia po godz. 19 przyszła odebrać swoje dzieci, które wcześniej pozostawiła pod opieką babci. Tutaj zauważyła, że wszyscy obecni w mieszkaniu źle się czują. Dzieci skarżyły się na bóle głowy oraz brzucha, dlatego też kobieta o swoich przypuszczeniach zatruciem tlenkiem węgla zaalarmowała służby ratunkowe.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala zostali przetransportowani: 49-letnia kobieta, dwójka dzieci w wieku 5 i 7 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 24 i 34 lat. Osoby dorosłe opuściły placówki medyczne, dzieci pozostały w szpitalu na obserwacji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.