W Mielcu odbył się III Międzyprzedszkolny Rodzinny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda".
We wtorek (10 stycznia) odbył się III Międzyprzedszkolny Rodzinny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda", którego organizatorem jest Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka.

Głównym celem tego przeglądu jest podtrzymanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz połączenie mieleckich rodzin we wspólnym kolędowaniu. W Przeglądzie wzięło udział siedem rodzin z czterech Przedszkoli Miejskich w Mielcu, tj.: nr 1, 4, 6 i 8. Jury w składzie: L. Borowiec-Decowska, M. Cerlich oraz M. Fijałkowski przyznało 3 wyróżnienia, które otrzymały: Rodzina Kmieciów i Rodzina Serafinów z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka oraz Rodzina Słodkowskich z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Mielcu "Artystyczna "Ósemeczka".

Podczas Przeglądu wystąpił również laureat ubiegłorocznej drugiej edycji Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd i Pastorałek - Franciszek Fijałkowski. Gościem specjalnym był zespół Cantica Romanza.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.