Policjanci zatrzymali pijanego 37-latka, który kierował samochodem. Teraz 37-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Do zdarzenia doszło w środę (18 stycznia) około godz. 16, w Dębicy na ulicy Świętosława. Funkcjonariusze dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego renaultem. Od kierowcy czuć było alkohol.

Okazało się, że 37-letni mieszkaniec Stasiówki jest nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz 37-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Policjanci nieustannie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drogach. Apelujemy również do osób, które zauważą pijanego kierowcę, aby jak najszybciej powiadamiali policję. W ten sposób mogą uratować czyjeś zdrowie lub życie. Bierna postawa osób bliskich i współpasażerów, którzy nie reagując w sytuacji, gdy nietrzeźwy wsiada za kierownicę, wyraża przyzwolenie na taką jazdę. Tym samym osoby te stają się współodpowiedzialne za zagrożenie, jakie na drodze stanowi pijany kierowca.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.