15 dni aresztu czeka 36-letniego mieszkańca gminy Krzeszów, wobec którego policjanci interweniowali dwukrotnie w związku ze złamaniem zastosowanych środków.
W czwartek (19 stycznia) po godzinie 22, niżańscy policjanci zostali skierowani na interwencję domową, która miała miejsce w jednym z domów na terenie gminy Krzeszów. Na miejscu okazało się, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z domownikami i złamał obowiązujący go nakaz natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i zakaz zbliżania się do osób wspólnie zamieszkujących.

36-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie w wyniku przeprowadzonych czynności w związku z wykroczeniem, które popełnił, sąd ukarał mężczyznę grzywną w wysokości 1000 złotych. Kilka dni później, mieszkaniec gminy Krzeszów ponownie zaczął niepokoić domowników. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali 36-latka. Tym razem, decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano 15 dni aresztu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.