Kierowca samochodu marki Dacia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej rowerzystce i doprowadził do zdarzenia. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.
Wczoraj (23 stycznia) po godz. 16, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego z ulicą Rzemieślniczą w Lubaczowie.

Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący dacią, 53-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z rowerzystką, 73-letnią mieszkanką Lubaczowa.

W wyniku doznanych obrażeń, kobieta została zabrana przez załogę karetki do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze, szczególnie w miejscach, gdzie widoczność jest ograniczona. Apelujemy do użytkowników jednośladów o właściwe oświetlenie swoich pojazdów i noszenie elementów odblaskowych. Pamiętajmy, że przyczyną wielu wypadków są często - nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa, pośpiech, nieuwaga i zmęczenie kierujących.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.