Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków 33-letniemu mężczyźnie. Podejrzany został zatrzymany po tym, jak policjanci znaleźli przy nim mefedron.
W miniony weekend, policjanci z Baranowa Sandomierskiego, pełniąc służbę na terenie miejscowości Dąbrowica, zwrócili uwagę na zaparkowanego przy stadionie fiata bravo. Kierowca pojazdu, na widok oznakowanego radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo, wykonywał gwałtowne ruchy i pospiesznie chował jakiś przedmiot. Policjanci wylegitymowali kierowcę, którym okazał się 33-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski. Mężczyzna nie umiał wytłumaczyć, co robi wieczorem na pustym parkingu.

Mundurowi podejrzewając, że w samochodzie mogą znajdować się narkotyki, przeszukali 33-latka i jego pojazd. Przypuszczenia stróżów prawa potwierdziły się. Podczas kontroli policjanci znaleźli kryształki. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje, to środki odurzające, w ilości blisko 2 gramów mefedronu.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Funkcjonariusze przesłuchali 33-latka i przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających.

O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.