Kierowca osobowego audi, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 105 km/h. Obywatel Ukrainy za popełnione wykroczenie stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem.
1 lutego przed godz. 10, policyjny patrol ruchu drogowego z KPP w Lubaczowie, w miejscowości Zalesie, zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem marki audi.

- Okazało się, że mężczyzna znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 105 km/h - poinformowała KPP w Lubaczowie.

Za popełnione wykroczenie 37-letni obywatel Ukrainy na 3 miesiące stracił prawo jazdy. Został też ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

Policja przypomina, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Zimą warunki na drodze są bardzo zmienne i mogą być niebezpieczne. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.