Do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna, to niektóre z konsekwencji z jakimi musi się liczyć 19-letni kierowca opla. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Policjanci z niżańskiej drogówki sprawdzali w minionym tygodniu prędkość z jaką poruszają się kierowcy, między innymi w miejscowości Łazory. Funkcjonariusze weryfikowali w tym miejscu zgłoszenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Okazało się, że kierujący pojazdem 19-latek przekroczył dozwoloną w tym miejscu prędkość o 37 km/h. Dalsza kontrola wykazała, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości mężczyzna został ukarany wysokim mandatem oraz punktami karnymi. Za prowadzenie pojazdu, mimo cofniętych uprawnień mieszkaniec powiatu biłgorajskiego odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.