8 lutego nadkomisarz Tomasz Balawajder został pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. Rozkaz o powierzeniu obowiązków na tym stanowisku wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Stanisław Sekuła. Podczas uroczystości sanoccy funkcjonariusze pożegnali przechodzącego do innej jednostki dotychczasowego Komendanta podinspektora Krzysztofa Łopuszańskiego.
Wczoraj w południe, w świetlicy sanockiej jednostki Policji, odbyła się uroczysta zbiórka związana ze zmianą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. W uroczystości wzięli udział - I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Stanisław Sekuła, Starosta Powiatu Sanockiego Stanisław Chęć, Wicestarosta Powiatu Sanocki Janusz Cecuła, Przedstawiciel Burmistrza Miasta Sanoka Bogdan Struś, Kustosz Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Strachocinie ks. Józef Niżnik, Prokurator Rejonowa Izabela Jurkowska- Hanus oraz policjanci i pracownicy KPP w Sanoku.

Uroczystość w KPP Sanok

W trakcie uroczystości nadkom. Tomasz Balawajder odebrał z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku oraz przywitał się ze sztandarem jednostki i złożył meldunek o objęciu stanowiska. W czasie uroczystości, policjanci pożegnali dotychczasowego Komendanta podinsp. Krzysztofa Łopuszańskiego, który podziękował za współpracę wszystkim policjantom i pracownikom sanockiej jednostki.

Uroczystość w KPP Sanok

Po ceremonii pożegnania i przywitania ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, głos zabrał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Stanisław Sekuła. Podczas wystąpienia, podziękował podinsp. Krzysztofowi Łopuszańskiemu za dotychczasową służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom regionu. Nowemu przełożonemu sanockich policjantów życzył wielu sukcesów oraz wytrwałości w realizacji obowiązków zawodowych. Podinsp. Krzysztof Łopuszański 18 stycznia pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle.

Uroczystość w KPP Sanok

Obejmujący stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku nadkom. Tomasz Balawajder podziękował za okazane zaufanie, a odbierając gratulacje zapewnił o współpracy z przedstawicielami samorządów, wymiaru sprawiedliwości, a także policjantami i pracownikami.

Nadkomisarz Tomasz Balawajder służbę w Policji rozpoczął w 1998 r. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi. Doświadczenie zdobywał wykonując obowiązki na wielu stanowiskach, przechodząc przez różne stopnie awansu zawodowego. Zajmował także stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sanoku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.