Dwaj młodzi mieszkańcy gminy Niwiska zdewastowali samochodami boisko szkolne w Niwiskach. Straty oszacowano na 7 tys. zł.
W miniony czwartek policjanci z kolbuszowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu boiska szkolnego w Niwiskach. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili, że na boisku znajdują się ślady opon kilku pojazdów, które spowodowały m.in. zniszczenia murawy. Straty wstępnie oszacowano na 7 tys. złotych.

Policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki, jeszcze tego samego dnia, ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć dwaj mieszkańcy gminy Niwiska.

Funkcjonariusze dotarli do 20-latka i jego 23-letniego kolegi. Obydwaj przyznali, że kilka dni wcześniej pojechali dwoma samochodami marki Audi w rejon boiska szkolnego. Tam najpierw 20-latek wjechał swoim audi na płytę, a za nim na boisko wjechało drugie audi, którym kierował drugi z chłopaków. Pierwszy z nich ugrzązł w murawie. Młodzi mężczyźni wezwali na pomoc znajomego, który traktorem próbował wyciągnąć samochód. Po bezskutecznych próbach, na miejsce przyjechał inny znajomy, któremu udało się wyciągnął audi z murawy.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie mienia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.