Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w Odrzechowej, gm. Zarszyn. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.
Sanoccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, do którego doszło wczoraj (15 lutego) przed godz. 18, w miejscowości Odrzechowa.

ciągnik odrzechowa

- Ze wstępnych ustaleń wynika, ze trzech mężczyzn wykonywało jazdę próbną niedawno zakupionym ciągnikiem rolniczym. Siedząc we trzech w kabinie, zjeżdżali ze wzniesienia. W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia ciągnika na dach. Dwaj mężczyźni samodzielnie wydostali się z pojazdu, natomiast jeden został zakleszczony i potrzebował pomocy strażaków, aby wyjść spod ciągnika - poinformowała asp. sztab. Anna Oleniacz z KPP w Sanoku.

Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że 43-letni kierujący był trzeźwy. Dokładne okoliczności zdarzenia będą ustalane w trakcie prowadzonego postępowania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.