Odprawa roczna to ten moment, w którym policjanci omawiają efekty służby i pracy wykonanej w minionych dwunastu miesiącach. 10 lutego 2023 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu leskiego. W uroczystej naradzie uczestniczyli lokalni samorządowcy.
Odprawę roczną rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Lesku podinsp. Grzegorz Koczera, który omówił stan bezpieczeństwa w powiecie leskim, a także efekty pracy funkcjonariuszy w 2022 roku. Przedstawił priorytety i zadania, jakie stoją przed jednostką w 2023 roku.

Komendant, oprócz podania wyników w liczbach - zatrzymanych nietrzeźwych kierujących, sprawców innych przestępstw, osób poszukiwanych listami gończymi - wspomniał także o niewymiernym czynniku mającym wpływ na poprawę stanu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu, jakim były działania prewencyjne i profilaktyczne. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego leskiej jednostki przez cały rok prowadzili szereg działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu. Spotkania z dziećmi, młodzieżą, seniorami, spotkania środowiskowe z mieszkańcami, konsultacje społeczne oraz debaty, to stałe elementy pracy leskich funkcjonariuszy.

Podinsp. Grzegorz Koczera podziękował przedstawicielom władz samorządowych i instytucjom za codzienną współpracę z jednostką. W swoim wystąpieniu okazał również wdzięczność wszystkim uczestnikom odprawy za wspólny wysiłek na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu leskiego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.