Komendant niżańskiej policji nadkom. Dariusz Szybiak przeprowadził odprawę roczną, na której podsumował pracę funkcjonariuszy w 2022 roku.
W ubiegłym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku odbyła się odprawa roczna podsumowująca pracę niżańskich policjantów za 2022 rok. W odprawie, na zaproszenie kierownictwa jednostki, udział wzięli: Wicestarosta Adam Mach oraz Prokurator Rejonowy w Nisku Piotr Walkowicz.

Odprawa rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Nisku przez Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podinsp. Sławomira Marczewskiego

Podczas podsumowania 2022 roku omówione zostały efekty pracy policjantów pionu kryminalnego, prewencji oraz ruchu drogowego. Niżańscy funkcjonariusze w dalszym ciągu utrzymują wysokie wskaźniki wykrywalności, zarówno przestępstw o charakterze kryminalnym, jak i ogólnym.

Zaproszeni goście wysoko ocenili pracę policjantów, podziękowali za trud wkładany w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, Komendant Powiatowy Policji w Nisku, przedstawił również kierunki pracy do realizacji na rok 2023.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.