Zatrzymano ponad 2 tys. podrobionych markowych towarów o łącznej wartości ponad 68 tys. zł.
W sobotę (18 lutego) podczas kontroli na przemyskim bazarze funkcjonariusze SG z Medyki wspólnie z Podkarpackim Urzędem Celno-Skarbowym w Przemyślu ujawnili podróbki odzieży, obuwia i kosmetyków opatrzone zastrzeżonymi znakami towarowymi renomowanych marek.

Nielegalnymi towarami handlowały trzy obywatelki Ukrainy. Funkcjonariusze na stoiskach prowadzonych przez cudzoziemki zabezpieczyli ponad 800 sztuk podróbek luksusowych towarów. Przeprowadzona kontrola wykazała prowadzenie działalności gospodarczej niegodnie z przepisami. Cudzoziemki ukarano mandatami karnymi. Podróbki zostały zajęte przez funkcjonariuszy celno-skarbowych, którzy wszczęli wobec kobiet postępowania karno-skarbowe.

W trakcie kontroli na bazarze ujawniono również podrobione towary, do których nikt się nie przyznał w ilości ponad 1200 sztuk. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 2 tys. podrobionych markowych wyrobów o wartości przekraczającej 68 tys. zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.