Pożegnano odchodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych insp. Aleksandra Szymaszka.
W piątek o godz. 13, odbyło się pożegnanie przechodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych inspektora Aleksandra Szymaszka. W uroczystej zbiórce uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Dariusz Matusiak oraz przedstawiciele władz samorządowych, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych, zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy ustrzyckiej komendy.

Podczas uroczystej zbiórki, inspektor Aleksander Szymaszek złożył nadinspektorowi Dariuszowi Matusiakowi meldunek o zdaniu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych.

pożegnanie komendanta w Ustrzykach Dolnych

W swoim wystąpieniu szef podkarpackich policjantów podziękował inspektorowi Aleksandrowi Szymaszkowi za zaangażowanie w pełnionej przez niego służbie i podkreślił jego dobrą pracę. Słowa podziękowań na ręce komendanta płynęły również od przedstawicieli samorządu, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych, funkcjonariuszy i pracowników policji oraz zaproszonych gości.

Inspektor Aleksander Szymaszek pożegnał się z mundurem po 32 latach służby. Stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych objął 20 sierpnia 2018 roku.

24 lutego 2023 roku Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Dariusz Matusiak powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych nadkom. Robertowi Gęborysowi, który do dnia 24 lutego br. był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.