Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach gościła Bp Edwarda Białogłowskiego. Spotkanie odbyło się w ramach wizytacji kanonicznej parafii pw. Świętej Barbary w Ropczycach.
W poniedziałek (27 lutego) ropczyccy funkcjonariusze gościli Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Pomocniczego Edwarda Białogłowskiego. W odwiedzinach uczestniczył również kapelan ropczyckich policjantów Ks. Leopold Kordas, proboszcz parafii pw. Św. Barbary w Ropczycach.

wizyta biskupa na komendzie

Wizyta rozpoczęła się uroczystym powitaniem przez Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach podinsp. Romana Zawiślaka. Następnie w świetlicy komendy odbyło się spotkanie z policjantami i pracownikami jednostki. Bp Edward Białogłowski pomodlił się z funkcjonariuszami i pobłogosławił im, zwracając uwagę na trud i poświęcenie ich codziennej służby.

Na zakończenie spotkania policjanci podarowali Księdzu Biskupowi okolicznościową pamiątkę. Wizyta Bp Edwarda Białogłowskiego z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci zebranych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.