Policjanci zatrzymali do kontroli dwa pojazdy. Podczas sprawdzenia okazało się, że kierujący prowadzą samochody pomimo orzeczonych zakazów. Za niestosowanie się do przepisów mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli dwa pojazdy po godz. 19, w Zabłotcach, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego hyundaiem. Po sprawdzeniu w bazie okazało się, że 26-latek ma zatrzymane prawo jazdy z powodu przekroczenia prędkości i kierował samochodem pomimo braku uprawnień.

O godz. 20.30 w Sanoku na ul. Lipińskiego policyjny patrol zatrzymał do kontroli kierowcę forda, który przekroczył dopuszczalna prędkość. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych we wszystkich kategoriach, obowiązujący do maja 2023 r. Za wykroczenie drogowe 28-latek został ukarany mandatem, a w związku z kierowaniem pojazdem pomimo zakazu będzie prowadzone postępowanie.

Trzech kierowców straciło prawo jazdy
Teraz o losach kierowców zdecyduje sąd.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.