Trzech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość na terenie powiatu dębickiego.
Podczas weekendu na terenie powiatu dębickiego, trzech kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 65-letni mieszkaniec Lubeni, który kierując citroenem, jadąc w sobotę przez Pustków, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 59 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Również w sobotę, tym razem w Lipinach, policjanci zatrzymali prawo jazdy 30-letniej mieszkance Krynicy-Zdrój. Kobieta jechała skodą z prędkością 105 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania, był 29-letni mieszkaniec Lubziny, który w niedzielę w Brzeźnicy, w terenie zabudowanym, przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał osobowym suzuki mając na liczniku 106 km/h.

Kierowcy stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące oraz zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 1500 zł, oraz 13 punktami karnymi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.