Kolbuszowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-latkowi, który w Dzikowcu przekroczył prędkość o 36 km/h. Dodatkowo okazało się, że prowadził samochód znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
17 sierpnia kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego pełnili służbę na terenie miejscowości Dzikowiec. Sprawdzali, czy kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 875, stosują się do obowiązujacych przepisów.

W trakcie prowadzonych czynności, około godz. 17, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę toyoty. Powodem było przekroczenie prędkości o 36 km/h. W trakcie legitymowania funkcjonariusze wyczuli od 19-latka alkohol. Badanie wykazało, że mieszkaniec powiatu rzeszowskiego kierował pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna miał w organizmie 0,28 promila.

Młody mężczyzna stracił prawo jazdy. Za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem. Natomiast za kierowanie pojazdem po użyciu alkoholu odpowie przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.