Sanoccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Besko. Kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej hyundaiem. Okazało się, że mężczyzna był pijany. W organizmie miał ponad 2 promile.
29 maja około godziny 15:30 policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Besko w powiecie sanockim. Na miejscu ustalono, że kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Hyundai.

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia. Badanie wykazało, że 24-letni kierowca volkswagena w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Kierująca hyundaiem była trzeźwa.

Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia, nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci zatrzymali 24-latkowi prawo jazdy.

Przypominamy, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.