Wypadek w Jedliczu. Motocyklista uderzył w bok busa

Wypadek w Jedliczu. Motocyklista uderzył w bok busa

W Jedliczu doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Betleja i Partyzantów. Kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala.

Zobacz zdjęcia
Do wypadku doszło w środę 24 czerwca około godz. 15:30 na skrzyżowaniu ulic Betleja i Partyzantów w Jedliczu.

Kierujący motocyklem Honda uderzył w bok busa marki Citroën.

Na miejscu pracuje policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.
[AKTUALIZACJA]
:
Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala z obrażeniami ciała.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.