W Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, rotę ślubowania złożył nowy funkcjonariusz Policji.
Gotowość do pełnienia służby w szeregach tarnobrzeskiej Policji zadeklarował kolejny nowy funkcjonariusz. Podczas uroczystej ceremonii, wypowiedział słowa roty składając uroczyste ślubowanie. Z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu podinspektora Marka Pietrykowskiego otrzymał legitymację służbową.

Komendant Marek Pietrykowski pogratulował młodemu policjantowi wyboru formacji. W swojej wypowiedzi podkreślił, że jest to służba trudna i wymagająca, ale dająca dużo satysfakcji i możliwości niesienia pomocy innym ludziom. Życzył nowemu policjantowi, na tej nowej drodze, wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

W wydarzeniu udział wzięli także Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu podinsp. Mariusz Stasiak oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu podkom. Sławomir Tracz.

13 policjantów złożyło ślubowanie
Funkcjonariusz KMP w Tarnobrzegu niebawem rozpocznie naukę w szkole policji, gdzie będzie uczestniczył w kursie podstawowym, który pozwoli mu na zdobycie podstawowej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. Po jego zakończeniu policjant będzie pełnił służbę w ruchu drogowym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.