Jarosławscy kryminalni zatrzymali 31-latka podejrzanego o posiadanie mefedronu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 31-letni mieszkaniec gminy Zarzecze może posiadać przy sobie środki odurzające.

Końcem lutego br., w rejonie jednego z osiedli na terenie Jarosławia, policjanci podjęli interwencję wobec 31-latka. Podczas tej czynności mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Jak się okazało w czasie przeszukania, kryminalni ujawnili przy nim woreczek foliowy, w którym znajdowała się skrystalizowana biała substancja. Policyjny tester wykazał, że jest to mefedron. Narkotyki zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy, a 31-latek trafił do policyjnego aresztu.

Podczas domowej interwencji znaleźli narkotyki
Mieszkaniec gminy Zarzecze usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.