Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad rodziną. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
W poniedziałek policjanci interweniowali wobec 57-letniego mieszkańca gminy Czarna. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął w domu awanturę, w trakcie której groził domownikom pozbawieniem życia poprzez podpalenie domu. Agresywny 57-latek został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalili funkcjonariusze, nie był to pierwszy przypadek przemocy domowej w tej rodzinie. Mężczyzna od dłuższego czasu nadużywa alkoholu i znęca się nad członkami swojej najbliższej rodziny. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy policjanci przekazali prokuratorowi, który na jego podstawie skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla 57-latka. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

Policjanci aresztowali sprawcę śmiertelnego potrącenia w Boguchwale
Zjawisko przemocy domowej jest jednym z podstawowych zagrożeń dla rodziny. Jej sprawca wykorzystując przewagę siły działa przeciwko innym domownikom, naruszając ich prawa i dobra osobiste, powodując cierpienie i szkody. Bardzo często świadkami, a także ofiarami przemocy są dzieci. Dlatego tak ważne jest aby zgłaszać każdy przypadek przemocy domowej. Pamiętajmy, że każdy ma prawo czuć się bezpiecznie. Nie wstydźmy się szukać pomocy. Zareagujmy nim będzie za późno.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.