Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych uroczyście podziękował policjantom odchodzącym na emeryturę.
W ubiegłym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych odbyło się pożegnanie odchodzących na emeryturę funkcjonariuszy. Szef ustrzyckich policjantów nadkom. Robert Gęborys uroczyście podziękował trzem policjantom, którzy zakończyli swoją służbę w Policji. Oprócz słów wdzięczności, komendant złożył emerytom życzenia dobrego zdrowia, energii w podejmowaniu codziennych zadań oraz pomyślności w życiu osobistym.

Do podziękowań i życzeń szefa ustrzyckich policjantów dołączyli się obecni na spotkaniu: p.o.I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych kom. Marcin Podkalicki, kadra kierownicza jednostki oraz zebrani funkcjonariusze i pracownicy cywilni ustrzyckiej komendy.

Złożyli ślubowanie w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku
Odchodzący na zasłużony odpoczynek otrzymali od komendanta upominki. Podczas uroczystej zbiórki na twarzach osób żegnających się ze służbą w Policji, można było zauważyć wzruszenie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.