Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie wpłynął list z podziękowaniem dla strzyżowskich policjantów, którzy pomogli kobiecie, której auto ugrzęzło w śniegu.
Zdarzenie miało miejsce w Lubli w powiecie strzyżowskim. Policjanci ruchu drogowego ze strzyżowskiej komendy - asp. Wojciech Brej i asp. Jerzy Pieczykolan kierowali ruchem w związku z utrudnieniami, jakie powstały w wyniku opadów śniegu i śliskiej nawierzchni.

Jedna z kierujących, której pomogli policjanci, napisała do Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie list, w którym podziękowała za udzieloną jej pomoc.

"…Chciałabym zwrócić się w szczególności do Komendanta, by przekazać wielką pochwałę i podziękowania dla Jednostki Ruchu Drogowego, w szczególności dla Pana Wojciecha Brej. Zarówno Pan Wojciech, jak i drugi policjant koordynowali ruch w związku z ciężarówką, która nie mogła wjechać pod górkę...
…Niestety ja również ugrzęzłam w śniegu i gdyby nie pomoc policji byłabym w bardzo trudnej sytuacji. Pan Brej osobiście pomógł mi wypchnąć samochód, okazał wielką pomoc i życzliwość, mimo sytuacji, która była dość stresująca zachował zimną krew, a przy okazji udzielił mi wielu cennych wskazówek jak należy w takich sytuacjach postępować.
Jestem szczerze zachwycona jak pomocne i życzliwe osoby pracują w Polskiej Policji. Składam pochwały na ręce Pana Komendanta i ogromne podziękowania dla całej Jednostki, a w szczególności dla Pana Wojciecha…"

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.