W poniedziałek po godzinie 6, w Humniskach, funkcjonariusze ruchu drogowego z brzozowskiej komendy w ramach akcji "Trzeźwy poranek", zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Dacia. Za kierownicą siedział 47-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Badanie policyjnym alkomatem wykazało w jego organizmie 0,22 promila alkoholu. Mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.
Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a pojazd został zabezpieczony przez członka rodziny.
Za popełnione wykroczenie 47-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego będzie odpowiadał przed sądem.
Komentarze
Dodaj komentarz