Komendant Powiatowy Policji w Sanoku podpisał porozumienie z Dyrektorem Szpitala Specjalistycznego w Sanoku. Porozumienie ma na celu zapewnienie sprawnej i skutecznej współpracy obydwu służb.
Komendant Powiatowy Policji w Sanoku, nadkom. Tomasz Balawajder w ubiegłym tygodniu spotkał się z Dyrektorem Szpitala Specjalistycznego w Sanoku Grzegorzem Pankiem oraz Naczelną Pielęgniarką sanockiego szpitala Katarzyną Kruczek.

Okazją do tego, było podpisaniem porozumienia o współpracy sanockiej Policji i służby medycznej. Celem porozumienia będzie zapewnienie sprawnej i skutecznej współpracy pomiędzy nimi.

Na jego mocy ustalono szereg zasad współdziałania. Jednym z nich jest doszkolenie funkcjonariuszy Policji z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej przez załogę szpitala w Sanoku, a personel placówek medycznych z zakresu stosowania technik samoobrony. Pierwsze zajęcia w oparciu o podpisane porozumienia odbędą się w najbliższym czasie.

Dron namierzył sprawcę kradzieży
Porozumienie stanowi pierwszy krok do organizowania i zacieśniania współdziałania policji i służb medycznych, których najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa dla życia i zdrowia obywateli oraz porządku publicznego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.