Strzyżowscy funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy ukradli elektronarzędzia, w tym agregat prądotwórczy, służący niepełnosprawnemu dziecku.
Strzyżowscy kryminalni zostali powiadomieni o kradzieży agregatu prądotwórczego, piły spalinowej oraz wyrzynarki i innych elektronarzędzi. Jak się okazało, agregat prądotwórczy należał do rodziców niepełnosprawnego dziecka, a potrzebny był do działania aparatury ratującej życie, na wypadek braku prądu. Straty wstępnie oszacowano na ponad 7 tys. zł.

- Policjanci wydziału kryminalnego pracujący nad tą sprawą ustalili podejrzanych o kradzież. Okazali się nimi trzej mieszkańcy powiatu dębickiego w wieku od 23 do 25 lat. W wyniku dalszych czynności, mężczyźni przyznali się także do innej kradzieży na terenie powiatu strzyżowskiego, gdzie ukradli felgi samochodowe o wartości około 15 tys. zł. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty- przekazuje KPP w Strzyżowie.

Podziękowania dla strzyżowskich policjantów
Policjanci odzyskali skradziony agregat i inne elektronarzędzia, które przekazali właścicielowi. Komendant Powiatowy Policji w Strzyżowie insp. Mirosław Wośko przekazał również drobny upominek dla dziecka, któremu został skradziony agregat.

Sprawcom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.