Mundurowi z Posterunku Policji w Pysznicy zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu stalowowolskiego, którzy mieli przy sobie substancje zabronione.
W minioną niedzielę, policjanci patrolujący gminę Pysznica zauważyli na parkingu pojazd z uszkodzonym kierunkowskazem, który na widok radiowozu nagle ruszył. Fukcjonariusze podjęli kontrolę audi.

- W pojeździe znajdowało się dwóch mieszkańców powiatu stalowowolskiego. Podczas wykonywanych czynności, mężczyźni nerowowo się zachowywali. Na pytanie policjantów, czy posiadają przy sobie substancje zabronione, 19-letni pasażer przekazał policjantom woreczek strunowy z zawartością białego proszku, zaś 21-letni kierowca wydał 8 woreczków z suszem roślinnym. Badanie kierowcy alkomatem wykazało, że był pod wpływem alkoholu- przekazuje KPP w Stalowej Woli

Mężczyźni zostali zatrzymani. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron.

Podczas domowej interwencji znaleźli narkotyki
W poniedziałek obaj mężczyźni zostali przesłuchani. Zgromadzony materiał pozwolił na postawienie starszemu z nich zarzutu posiadania narkotyków. Za swój czyn 21-latek odpowie teraz przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.