Policjanci ruchu drogowego przeworskiej komendy przeprowadzili szkolenie dla strażaków ochotników z powiatu przeworskiego.
Policja i straż pożarna często współpracują, m.in. podczas obsługi i usuwania skutków wypadków drogowych, dlatego wczoraj zostało po raz kolejny przeprowadzone przez policjantów ruchu drogowego szkolenie dla strażaków ochotników OSP pt. "Wydawanie sygnałów i poleceń uczestnikom ruchu lub innym osobom znajdującym się na drodze".

W pierwszej części szkolenia mł. asp. Mateusz Urbanik omówił przepisy ruchu drogowego, które określają obowiązki osób uprawnionych do kierowania ruchem.

Dołączyli do policji, będą nas chronić
Natomiast w części praktycznej policjanci szkolili strażaków, jak w sposób właściwy wydawać polecenia i sygnały uczestnikom ruchu drogowego. Podczas zabezpieczenia miejsca zdarzenia najważniejsze jest zachowanie bezpieczeństwa, dlatego systematycznie przypominamy naszym kolegom, jak w takich sytuacjach postępować.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.