Coraz cieplejsze dni sprawiają, że na drogach naszego powiatu spotkać można więcej kierowców jednośladów. Niestety wzrosła również ilość zdarzeń drogowych z ich udziałem. Tylko w niedzielę do szpitala trafili dwaj motocykliści.
Do pierwszego zdarzenia z udziałem jednośladu i samochodu osobowego doszło w niedzielę po godz. 12 w Żołyni na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Białobrzeskiej. W stronę Leżajska motocyklem marki Yamaha jechał 35-letni mieszkaniec Łańcuta. Z przeciwnego kierunku poruszał się natomiast citroen kierowany przez 19-letnią mieszkankę Żołyni.

Jak wstępnie ustalili policjanci to właśnie kierująca osobówką skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy jednośladu i doprowadziła do zderzenia pojazdów. Ranny motocyklista trafił do szpitala - informuje KPP w Łańcucie.

Tragiczny wypadek. Zginął 33-letni motocyklista
Do drugiego zdarzenia doszło po godz. 16 w Łańcucie na ul. 3-maja. Jak ustalili policjanci 23-letni kierowca motocykla marki BMW oczekiwał na możliwość skrętu w lewo w ul. Kopernika. W pewnym momencie w tył jego pojazdu uderzyła osobowa honda kierowana przez 79-letniego mieszkańca gminy Łańcut. W tym przypadku również ranny został kierowca jednośladu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.