Przemyscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w minioną sobotę, wieczorem w Przemyślu. Kierujący samochodem audi potrącił pieszego, przechodzącego przez ul. Lwowską w pobliżu skrzyżowania z ul. Ofiar Katynia. Niestety pomimo udzielonej pomocy, życia 40-letniego mężczyzny nie udało się uratować.
Do zdarzenia doszło w sobotę 25 marca w Przemyślu przed godz. 19, na ul. Lwowskiej w pobliżu skrzyżowania z ul. Ofiar Katynia.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi, 29-letni mieszkaniec Przemyśla, jadąc skrajnym, prawym pasem ul. Lwowskiej od strony miejscowości Medyka w kierunku centrum miasta, potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię z jego lewej strony. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędnie do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone. Policjanci zabezpieczyli również samochód uczestniczący w zdarzeniu.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.