Dwoje mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego została oszukanych podczas zakupów przez internet. 42-latek, pomimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zakupionego narzędzia, natomiast 37-letnia kobieta otrzymała inny towar, niż zamówiła.
W środę, do Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zgłosiło się dwoje mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, którzy poinformowali, że zostali oszukani podczas zakupów za pośrednictwem Internetu.

Jak relacjonował pokrzywdzony 42-letni mężczyzna, kilka dni temu na jednym z portali zauważył ogłoszenie o sprzedaży narzędzia budowlanego. Kupujący skontaktował się w tej sprawie ze sprzedającym, z którym uzgodnił, że po wpłacie na jego konto pieniędzy, zostanie mu wysłana tzw. wiertnica. Mężczyzna pokrył także koszty przesyłki towaru. Mimo że od zakupu minęło już kilka dni, zakupionego przedmiotu nie otrzymał, a kontakt ze sprzedajnym się urwał. Pokrzywdzony łącznie stracił 1600 zł.

50-latka oszukana na "amerykańskiego żołnierza". Straciła 100 tys. zł
W inny sposób została oszukana druga pokrzywdzona. 37-latka, również na jednym z portali, chciała zakupić interesujące ją buty. Kobieta przekazała pieniądze za towar w chwili dostarczenia jej przesyłki, jednak jak się okazało po jej otworzeniu, w środku były zupełnie inne buty, niż te, które zamówiła. W ten sposób straciła prawie 100 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.