Tymczasowym aresztem na okres 3 miesięcy objęty został 44-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem, z którym wspólnie mieszkał
Podczas minionego weekendu, policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie interweniowali w jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy, w związku ze zgłoszeniem przemocy domowej. Z przekazanych informacji wynikało, że nietrzeźwy syn, wszczął awanturę podczas, której groził śmiercią swojemu 68-letniemu ojcu, z którym wspólnie mieszkał. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol.

- Okazało się, że pijany 44-latek, wszczął awanturę podczas, której sięgnął po nóż i groził ojcu pozbawieniem życia. Agresywny mężczyzna szarpał seniora, dusił, wyzywał, wywracał sprzęt domowy. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badanie urządzeniem wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie- przekazuje KMP w Tarnobrzegu.

W trakcie prowadzonego dochodzenia, w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa na szkodę osoby najbliższej, policjanci zebrali dowody świadczące o tym, że mężczyzna od trzech miesięcy, będąc pod wpływem alkoholu dopuszczał się znęcania fizycznego oraz psychicznego wobec swojego ojca. Dodatkowo sprawca niszczył przedmioty domowe i wielokrotnie groził ojcu pozbawieniem życia. W związku z powyższym akta sprawy, wraz z wnioskiem o wydanie wobec podejrzanego środków zapobiegawczych, śledczy przekazali w ręce prokuratora.

15-latek pobił kierownika pociągu
Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, zastosował wobec 44-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy. Jeszcze tego samego dnia, sprawa przemocy, został osadzony w jednym z aresztów śledczych.

Za popełnione przestępstwo 44-letniemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.