Kolbuszowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy forda. Mężczyzna jechał przez Raniżów z prędkością niemal 110 km/h, w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h.
Kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego pracowali m.in. w Raniżowie, na ul. Kolbuszowskiej, na drodze wojewódzkiej nr 875. Funkcjonariusze z użyciem laserowego miernika prędkości sprawdzali prędkość, z jaką poruszają się pojazdy na tym odcinku drogi. Rejon ten jest bardzo często wskazywany na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako miejsce, gdzie kierowcy jeżdżą zbyt szybko.

- Około godz. 11, funkcjonariusze zmierzyli prędkość jadącego tym odcinkiem drogi, forda. Urządzenie wskazało, że kierowca poruszał się z prędkością 109 km/h w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h - informuje KPP w Kolbuszowej.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 59 km/h, 36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz punktami karnymi. Policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.