Policjanci z Gorzyc, podczas nocnej służby, zaopiekowali się czworonogiem, który błąkał się po drodze krajowej nr 77. Pies nie posiadał obroży, był wystraszony, zziębnięty i głodny.
Policjanci z komisariatu w Gorzycach otrzymali zgłoszenie o błąkającym się czworonogu przy drodze krajowej nr 77. Mundurowi udali się w ten rejon. Będąc na ulicy Sandomierskiej, znaleźli psa, który znajdował się na jezdni. Kierowcy omijali czworonoga, aby nie doszło do jego potrącenia.

Pies zachowywał się spokojnie, jednak stwarzał wrażenie wystraszonego i trząsł się z zimna. Policjanci zatrzymali bezpiecznie radiowóz na poboczu drogi, a jeden z funkcjonariuszy udał się w kierunku psa, nawołując go, aby do niego podbiegł. Po krótkim czasie zwierze podeszło do policjanta.

Poszukiwany 24-letni Marcin Wolf. Miał zabić dwie osoby
Funkcjonariusz obejrzał czworonoga. Na szczęście nie posiadał żadnych obrażeń świadczących o tym, że mógł zostać potrącony przez samochód. Pies był bardzo głodny i wystraszony. Policjanci nakarmili czworonoga i dali mu wody.

Niestety zwierzę nie miało na sobie żadnej obroży. Policjanci zabrali czworonoga do radiowozu i przewieźli do instytucji gminnej, gdzie trafił pod właściwą opiekę.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.