Mężczyzna kierujący mazdą gwałtownie przyśpieszał i hamował bez widocznych przyczyn oraz zajmował więcej niż jeden wyznaczony pas ruchu. Był pijany.
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna kierujący samochodem osobowym poruszający się DK 77. 27- latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej.

Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło w miniony weekend w miejscowości Duńkowiczki koło Przemyśla. Funkcjonariuszy KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu zaniepokoiła jazda jednego w kierowców. Mężczyzna kierujący mazdą gwałtownie przyśpieszał i hamował bez widocznych przyczyn oraz zajmował więcej niż jeden wyznaczony pas ruchu.

Pijana wjechała do rowu i... ukryła się w przepuście
Po zatrzymaniu pojazdu, funkcjonariusze nabrali podejrzeń co do stanu trzeźwości kierowcy ze względu na jego bełkotliwą mowę i problemy z utrzymaniem równowagi. Na miejsce wezwany został policyjny patrol. Przeprowadzone badanie wykazało u 27-letniego mężczyzny ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Dalsze czynności prowadzi Komenda Miejska Policji w Przemyślu.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter