Mandatem w wysokości 1 500 zł i 13 punktami karnymi, zakończyła się interwencja funkcjonariuszy z leżajskiej drogówki wobec kierowcy volvo.
W niedzielę, w godzinach południowych, policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, w ramach pełnionej służby, monitorowali ruch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 877, pod kątem wykroczeń popełnianych przez kierujących.

- W rejonie przejścia dla pieszych, nieopodal Zespołu Szkół w Giedlarowej, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Volvo, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 58 km/h. Jak się okazało, 18-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego swoje prawo jazdy odebrał niespełna 6 miesięcy wcześniej- informuje KPP w Leżajsku.

Stracili prawo jazdy
Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł i otrzymał 13 punktów karnych. Dodatkowo zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.