Policjanci podjęli interwencję dotyczącą awantury domowej, podczas której zabezpieczyli narkotyki. Substancje zabronione ukryte były w szufladzie i w paczce po papierosach.
W minionym tygodniu, w nocy z niedzieli na poniedziałek, niżańscy policjanci zostali skierowani na interwencję domową dotyczącą awantury, którą wszczęła młoda kobieta. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres na terenie gminy Ulanów.

Na miejscu mundurowi zastali młodą kobietę, która awanturowała się oraz zachowywała nerwowo. Podczas interwencji wyczuli w domu charakterystyczny zapach marihuany. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić pomieszczenia. W jednym z pokoi w szufladzie, policjanci znaleźli susz roślinny w dwóch woreczkach foliowych oraz ukryty w paczce po papierosach.

Haszysz, marihuana, mefedron... w bmw
Po wstępnym badaniu okazało się, że zabezpieczona substancja to marihuana. 19-letnia mieszkanka gminy Ulanów została zatrzymana. Kobieta będzie odpowiadać za posiadanie substancji zabronionych, za co grozi jej kara więzienia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.