Prawie 3,5 promila alkoholu miał w organizmie kierujący volkswagenem, który był sprawcą kolizji. 31-latek, w Sędziszowie Małopolskim, zderzył się z kierującym skodą.
W poniedziałek po 19, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Grunwaldzkiej w Sędziszowie Małopolskim. Policjanci potwierdzili tę informację.

- Jak wstępnie ustalili, kierujący volkswagenem, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zderzył się z kierującym skodą, która wskutek uderzenia została zepchnięta do przydrożnego rowu. Okazało się, że 31-letni kierujący volkswagenem, był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało prawie 3.5 promila alkoholu w jego organizmie - przekazała KPP w Ropczycach.

kolizja w Sędziszowie Małopolskim

Na szczęście, pomimo groźnej sytuacji nikomu nic się nie stało. 31-letniemu mieszkańcowi gminy Iwierzyce zostało zatrzymane prawo jazdy. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wypadek w Tokach
Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.