Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 34-letni kierowca audi, który uszkodził metalowy kontener oraz skrzynkę elektryczną.
Do zdarzenia doszło w Żurawicy. Jak wynikało ze zgłoszenia kierujący audi wjechał w metalowy kontener na odzież używaną oraz skrzynkę elektryczną, które znajdowały się przy jednym ze sklepów w Żurawicy. Samochód zawiesił się nad rowem co uniemożliwiało mężczyźnie dalsze kontynuowanie podróży samochodem, dlatego odszedł pieszo.

kolizja w Żurawicy

Na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu w Żurawicy, którzy ujawnili i zatrzymali mężczyznę. Badanie urządzeniem wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas interwencji 34-latek był agresywny, używał słów wulgarnych i znieważył policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do ich popełnienia. Odpowie za kierowania w stanie nietrzeźwości, znieważenie funkcjonariuszy oraz za spowodowanie kolizji. Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.