35-latek kierował oplem, mając w swoim organizmie 3 promile alkoholu, nie miał też uprawnień do kierowania.
Mimo skierowania licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności, a zwłaszcza o niewsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu, zdarzają się przypadki świadczące o całkowitej nieodpowiedzialności niektórych użytkowników dróg.

W czwartek po godz. 23 policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Przeworsk, który kierował samochodem osobowym, będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został zatrzymany na terenie miejscowi Mirocin przez dzielnicowych przeworskiej jednostki.

Badanie stanu trzeźwości wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. 35-latek nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

35-latek odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.