W Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie znalazł schronienie pies, który wczoraj wieczorem błąkał się po jednej z dróg w miejscowości Krzemienica. Policjanci poszukują jego właściciela.
Wczoraj po godz. 20, policjanci otrzymali zgłoszenie o dużym psie biegającym po jednej z dróg w miejscowości Krzemienica. Według zgłoszenia zdezorientowany czworonóg miał wbiegać na jezdnie i stwarzać zagrożenie w ruchu drogowym.

Pies prawdopodobnie rasy golden retriever był zdezorientowany, ale przyjazny i zadbany. Zwierzę posiada obrożę. Ze względu na brak możliwości ustalenia właściciela na miejscu policjanci zabrali psa ze sobą. Zwierzę noc spędziło w budzie, w jednym z kojców znajdującym się na terenie komendy.

Osoby mogące mieć wiedzę na temat jego właściciela proszone są o kontakt z dyżurnym łańcuckiej komendy - nr tel. 47 822 33 10. Właściciel psa może go odebrać w Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie przy ul. Traugutta 13 a.

[AKTUALIZACJA]


Dzisiaj po czworonoga zgłosił się zatroskany właściciel, który odebrał stęsknionego za nim pupila.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.