Zarzuty nieumyślonego spowodowania uszczerbku na zdrowiu usłyszał 48-letni mieszkaniec gminy Łańcut. Nietrzeźwy mężczyzna łyżką obsługiwanej koparko-ładowarki przygniótł 58-letniego współpracownika.
We wtorek około godz. 19 policjanci zostali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na jednej z posesji w miejscowości Kraczkowa. Z przekazanych informacji wynikało, że jeden z pracujących tam mężczyzn został przygnieciony przez maszynę budowlaną.

Policjanci na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Do wypadku doszło na terenie prywatnej posesji, gdzie prace porządkowe za pomocą koparko-ładowarki wykonywał 48-letni mieszkaniec gminy Łańcut. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, w pewnym momencie obsługujący maszynę budowlaną 48-latek przycisną łyżką koparki do samochodu ciężarowego pomagającego mu w pracy 58-latka.

Nieprzytomny 58-latek trafił do szpital. W chwili zdarzenia kierowca koparko-ładowarki był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. 48-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Kompletnie pijana 31-latka spowodowała kolizję i odjechała z miejsca
Dzisiaj 48-latek usłyszał zarzuty dotyczące nieumyślonego spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi kara do roku pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.