Nietrzeźwa kierująca peugeotem doprowadziła do zderzenia z toyotą, a następnie odjechała z miejsca. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę po godz. 20, w Sanoku na ul. Traugutta. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca peugeotem wyjeżdżając z posesji zderzyła się z prawidłowo jadącą toyotą, po czym odjechała z miejsca. Poszkodowany widząc, że kierująca nie ma zamiaru ponieść odpowiedzialności za spowodowanie kolizji, pojechał za nią. Po przejechaniu kilku ulic, kobieta zatrzymała swój samochód w okolicy cmentarza przy ul. Dmowskiego.

Policjanci ustalili, że kierującą peugeotem była 31-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie niemal 3,7 promila alkoholu. Po zatrzymaniu prawa jazdy, kierująca została przekazana pod opiekę wskazanej przez siebie osoby.

Kompletnie pijany 31-latek sprawcą wypadku
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości 31-latce grozi zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i nawet 2 lata więzienia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.