49-letnia obywatelka Ukrainy odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, po godz. 18, w jednej z miejscowości na terenie powiatu mieleckiego. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Volkswagen Polo, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował do przydrożnego rowu. W pojeździe znajdowały się 3 osoby.

Żaden z uczestników zdarzenia początkowo nie przyznawał się do kierowania samochodem, a ponadto podczas interwencji zmieniali wersję zdarzeń. Wyczuwalny był od wszystkich alkohol, w związku z czym zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmach, wszyscy byli nietrzeźwi. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Pijany 35-latek za kierownicą opla
Uczestnicy zostali zatrzymani i przewiezieni do mieleckiej jednostki policji. Samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, z którego pobrano i zabezpieczono ślady.

Po wytrzeźwieniu uczestników, 49-letnia obywatelka Ukrainy, przyznała się do kierowania samochodem i spowodowanie zdarzenia. Podczas kierowania pojazdem miała ponad promil alkoholu w swoim organizmie. Kobieta usłyszała zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.